Guillermo LucyMacFa OEQWeldon koszulki piłkarski Ezra HongForeh

Były napastnik PSV Eindhoven jest rozgrywany bez pozycji przez Mourinho z powodu kontuzji. A po remisie z Burnleyem Mourinho przyznał, że „ryzykuje kondycją Bergwijna”: „Pierwotnym planem było pozwolenie Bergwijnowi grać przez 55 do 60 minut, a następnie zastąpienie go Lucasem Mourą.
Rzeczywiście, Bergwijn ukończył kolejne koszulka Juventus pełne 90, a Mourinho przyznaje, że pod koniec wypadł krótko. As Tottenhamu Heung-min Son będzie zmuszony koszulka Arsenal do samoizolacji przez dwa tygodnie po powrocie z Korei Południowej z powodu ciągłych obaw związanych z koronawirusem. .
Syn otrzymał pozwolenie na powrót do ojczyzny w zeszłym miesiącu, aby poddać się operacji złamanej ręki, którą doznał w wygranym 3: 2 meczu z Aston Villą 16 lutego.
Szef Jose Mourinho powiedział: ‘Myślę, że normalna rada pochodzi od władz, pochodzi od rządu.’ Nie mam zamiaru komentować, jestem nikim, nie jestem specjalistą.
Szef Tottenhamu, Jose Mourinho, uważa, że ​​Steven Bergwijn i Lucas Moura skorzystają na tym, aby obsadzić ich jako napastnicy w tym sezonie. . Spurs polegali na Lucasie i Bergwijnie jako pomocniczych napastnikach, a Mourinho uważa, że ​​para odniesie korzyści ze zmiany roli w dłuższej perspektywie.
Aksam mówi, że Calhanoglu został pominięty w kadrze podczas ostatnich meczów Milanu przeciwko SPAL i Udinese, co pomogło wzbudzić zainteresowanie Mourinho zawarciem umowy dla reprezentanta Turcji koszulka Sevilla ponad linią..

GeorginaJ Maglie Calcio a poco prezzo KeithKast

DanteBayl voetbalshirts Alejandro

PhillisWi Jalkapallo Pelipaidat Lapsille AshlyTuck

EngagementGrade: NATotal votes: 0
ClarityGrade: NATotal votes: 0
RespectfulGrade: NATotal votes: 0
Referenced-backedGrade: NATotal votes: 0
Guests can't vote - please login

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*
*

Close Bitnami banner
Bitnami