Franziska VeronaUaj Herbertxp koszulki piłkarski z nadrukiem Jody KelleyMin

Sky Italia mówi, że Conte jest „zdeterminowany”, aby wprowadzić Alonso do klubu, ponieważ chce zbudować jeszcze bardziej konkurencyjny skład koszulka Eintracht Frankfurt przed następnym sezonem. Nieopłacalny boczny obrońca Interu Mediolan, Dalbert, wrócił do klubu po wypożyczeniu do Fiorentiny, ale nie oczekuje się, że wejdzie na boisko.
Jeśli opuści klub tego lata, oczekuje się, że Conte będzie kontynuował pogoń za Alonso. Doświadczony bramkarz jest w Mediolanie i trenuje na miejscowej siłowni, czekając na wieści z Interu.
Gazzetta dello Sport twierdzi, że ostateczna decyzja nie zapadnie przed remisem Coppa Italia z Napoli. . Planowany jest koszulka Porto również nowy lekarz dla Samira Handanovica, w którym zostanie ustalona ostateczna data powrotu po złamaniu palca.
Wolny agent Viviano spodziewa się odpowiedzi Interu przed wyjazdem drużyny do Rzymu w sobotę. Klub Serie A planuje rozmowy z dwoma nadchodzącymi wolnymi agentami Chelsea w Willian i Olivierem Giroudem.
Obrońca Spurs Jan Vertonghen jest również na radarze Antonio Conte, według La Gazzetta dello Sport. . Jednak napięte stosunki Conte’a z Willianem, kiedy był szefem na Stamford Bridge, sprawiają, że są mniej nadziei.
Poza kontraktem w przyszłym miesiącu, Spurs złożył rezygnację, którą Vertonghen opuści, gdy jego koszulka Wolfsburg umowa wygaśnie. Tuttosport twierdzi, że Inter obserwował sytuację Belgów i jest teraz gotowy do złożenia oferty kontraktu..

TamieStra voetbalshirts RemonaMol

VickyLast fotballdrakter på nett CarolynHu

GreggByro fotbollströjor Ameezkop

EngagementGrade: NATotal votes: 0
ClarityGrade: NATotal votes: 0
RespectfulGrade: NATotal votes: 0
Referenced-backedGrade: NATotal votes: 0
Guests can't vote - please login

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*
*

Close Bitnami banner
Bitnami