DeweyKirw MeaganNav StephanyP Koszulka Austria Dillon IssacBrea

Nieco dalej na boisku 34-letni David Silva kończy karierę w Etihadzie po rozpoczęciu dziesiątego sezonu w klubie. Leroy Sane prawdopodobnie zostanie sprzedany, gdy wyzdrowieje po urazie więzadła krzyżowego.
Szef Manchesteru Koszulka Everton City Pep Guardiola postrzega ich starcie z Olympiakosem jako okazję do postawienia stopy w fazie pucharowej Ligi Mistrzów. Guardiola powiedział: „Wiesz, że w Europie musisz zabezpieczyć mecze u siebie i wygrać przynajmniej jeden wyjazdowy.
Szef Manchesteru City Pep Guardiola jest nieugiętym rywalem Porto, Sergio Conceicao, mylił się twierdząc, że naciskał na sędziów meczowych na Koszulka Wolfsburg początku tego sezonu.
Przed rewanżowym meczem Ligi Mistrzów w tym tygodniu Guardiola został zapytany o krytykę Conceicao, jego wybryków na linii bocznej podczas wcześniejszej porażki Porto. .
Kontynuował: – To na pewno będzie ciężki, fizyczny mecz. Mają niesamowitego ducha zespołowego, walczą o siebie nawzajem. To będzie trudne. To normalne, poza Ligą Mistrzów, wiemy o tym. Są jedną z najlepszych drużyn w Portugalii, podobnie jak Olympiakos, które muszą wygrywać w każdy weekend. Kiedy masz taką mentalność, to czyni ich tak niebezpiecznymi. . Spodziewamy się, tak jak się spodziewałem, kiedy tu przyjechali, że będzie to trudna gra. To będzie.’
Koszulka Szwajcaria Kapitan Manchesteru City, Fernandinho, wycelował w wybryki Porto po impasie w Lidze Mistrzów zeszłej nocy. Podczas ostatniego gwizdka powiedział: „To był skomplikowany mecz przeciwko drużynie o unikalnym stylu gry: naciskają na sędziów, upadają od wszystkich fauli i wydaje się, że muszą wezwać karetkę..

CharmainM maglie calcio a poco prezzo Victorina

DavidRugg maglie calcio a poco prezzo LeonardoE

Mickiyhmq maglie calcio poco prezzo CharlesRe

EngagementGrade: NATotal votes: 0
ClarityGrade: NATotal votes: 0
RespectfulGrade: NATotal votes: 0
Referenced-backedGrade: NATotal votes: 0
Guests can't vote - please login

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*
*

Close Bitnami banner
Bitnami