DessieJul DeanaQesb RachelWfd Koszulka Dania Irish QATJednfc

To właśnie przynosi Cavani. A gdy staje się silniejszy. Gdy dostosowuje się do schematów gry zespołu. Wszystko, co pokazał jako gracz PSG, Koszulka Atalanta zostanie odzwierciedlone w koszulce United.
Nie kosztował United ani grosza. Nie zapłacił nawet swojemu menadżerowi biletu lotniczego. Ale Edi Cavani może być tak samo transformacyjny, jak każde podpisanie dokonane w tej erze Solskjaera.
Nowy szef Nottingham Forest, Chris Hughton, jest skrępowany zainteresowaniem atakującym z Fulham Anthonym Knockaertem. . A Forest łączy się z posunięciem Knockaert, który stara się wywrzeć wpływ na Fulham.
Koszulka Wolfsburg Hughton powiedział: „Oczywiście oczywistym sposobem łączenia jest ktoś, kogo już wcześniej udało mi się osiągnąć. Myślę, że to całkiem oczywiste. Michael Obafemi jest zadowolony ze współpracy ze starszymi kolegami z drużyny Southampton, Shane’em Longiem i Dannym Ingsem.
Long (33 lata) i Ings (lat 27) są doświadczonymi profesjonalistami i wiedzą, czego potrzeba, aby zrobić karierę pełną sukcesów. Ale on również ujawnia, że ​​ich rady wykraczają poza murawę Staplewood i jest wdzięczny, że poświęcili mu czas.
KOMENTARZ: Piłka nożna była dobra dla Odiona Ighalo. . Szczególnie przez ostatnie trzy lata. A dla Ole Gunnara Solskjaera Koszulka Bologna i Manchesteru United nie ma nic złego w sprowadzaniu napastnika, który ma talent do bycia we właściwym miejscu we właściwym czasie …
To naprawdę wszystko upadło na drodze Ighalo w piątek wieczorem. Nawet po przyznaniu się jego norweskiego agenta Atty Aneke wszystko trafiło na miejsce dla Nigeryjczyka – aż do podpisania umowy na kilka minut przed upływem terminu..

Stephanie Fodboldtrøjer Til Børn NorineQzh

JamiRenar Jalkapallo Pelipaidat Halvalla RheaSanfo

LenoraLas Billige Fodboldtrøjer VernGrims

EngagementGrade: NATotal votes: 0
ClarityGrade: NATotal votes: 0
RespectfulGrade: NATotal votes: 0
Referenced-backedGrade: NATotal votes: 0
Guests can't vote - please login

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*
*

Close Bitnami banner
Bitnami